اجاره خودرو ارزان تهران

اجاره خودرو ارزان تهران

alt text
2016-09-13 17:30:56

اجاره خودرو ارزان

 

در مسافرت بلند مدت و تعطیلات نوروزی به خارج از شهر تهران و کرج شرکت سعادت رنت می داند چقدر مهم است که به اکتشاف درراهها در هنگام سفر برای رسیدن به مقصد خود داشته باشید و یک سفر متنوع داشته باشید. ما اجاره خودرو را به شما پیشنهاد می کنیم. با اجاره اتومبیل بدون راننده که شما می توانید با اعتماد به شرکت سعادت رنت با یک خودرو ایمن و و مدل بالا برای مدت زمان مسافرت خود یک سفر آرام و دلپذیر داشته باشید.

  اجاره ماشین

نمایندگی های ما برای دسترسی بهتر در فرودگاه مهرآباد و اجاره خودروفرودگاه امام خمینی مستقرهستند. و به راحتی متوانید با توجه به نیازتان خودرو بدون راننده را رنت نماید.

  اجاره خودرو

Rent a car in Iran

اجاره ماشین در ایران نسبتا گسترده می باشد و شما با توجه به مبدا و قصد خود می توانید و نیاز خود از یک سواری خودرو ، ماشین کرایه ای خود را انتخاب کرده و آ ن را به مدت معینی در اختیار داشته باشید.

  مزایای اجاره اتومبیل ازشرکت سعادت رنت

Rennet welfare benefits of car rental company

_ نمایندگی های دائمی و نمایندگی سیار در نقاط مختلف ایران _ تامین کننده کرایه اتومبیل در فرودگاه _موتور رزرو خودروی بدون راننده ی مرحله ی آسان _ ناوگان گسترده خودرو های مخصوص کرایه ای _ خودروکرایه ای مدل 95 و 94 با فنی تایید شده _ پایین ترین نرخ کرایه بدون راننده _ امکانات رایگان ویژه مخصوص مشتریان _ امنیت سیستم پرداخت آنلاین در سایت شرکت _ پوشش تمامی فرودگاه های کشور ایران  

Mobile permanent representation and representation in different parts of Iran_ Airport car rental suppliers_ Easy to use booking engine of automobiles without driver stage_ Extensive fleet of cars for hire_ Technical car Model 2016 and 2014 with Verified_ The lowest fares without driver_ Free special facilities for customers_ Secure online payment system on enterprise_ Covering all airports of the country_ car rental iran

 

  حداقل مدت زمان اجاره خودرو

The minimum rental period for car in iran

حداقل مدت زمان اجاره خودرو یک روز است که در واقع همان 24 ساعت می باشد که البته کمتر از نیز یک روز کامل محاصبه می شود.

حداکثر مدت زمان اجاره

The maximum duration of automobiles in Iran

حداکثر مدت زمان کرایه خودرو بدون راننده در تهران و کرج و اطراف تهران به مدت 1 سال کامل می باشد که به صورت ماهیانه تمدید می گردد. معمولاً شرکت و مؤسسات اجاره اتومبیل در نزدیکی فرودگاه و یا محدوده‌های پرتردد شهری قرار دارند تا مسافرین بتوانند به سهولت اتومبیل را اجاره کنند. قابل استفاده برای اجاره در شهر های تهران ، کرج ، قزوین، اصفهان، شیراز، رشت، ساری، ارومیه، تبریز.

چه اتفاقی می افتد اگر شما باعث آسیب به خودرو در طول اجاره خودرو شوید

What happens if you cause damage to your car during car rental

در اجاره خودروو اجاره ماشین بدون راننده حتی اگرکاملا با دقت رانندگی نمایید ممکن است چند حوادث اتفاق بیافتد موارد آسیب به خودرو استثنا هستند این مهم است که خودرو ای که اجاره می نمایید دارای بیمه بدنه و ثالث کامل باشید. لطفا توجه داشته باشید که بسته به نوع حفاظت شما برای رنت ماشین ، شما ممکن است مجبور به برای پرداخت خسارت افت قیمت بیمه و حمایت در شرایط و قوانین را مشاهده کنید.

هزینه های تعمیر بسته به نوع آسیب

Depending on the type of damage repair costs

آسیب های بدنه، آسیب غیر واقعی که می کند رانندگی ایمن خودرو تاثیر نمی گذارد، مانند خش. اثرات ضربه بر روی شیشه جلو اتومبیل، خش بر روی ضربه گیر: اتهامات بر اساس توصیه لیست قیمت موجود در هر ایستگاه ساخته شده است. بیشتر آسیب قابل توجهی خدشه استفاده از وسیله نقلیه و نیاز به بیحرکتی موقت خود را، از جمله آسیب بدنه. این نوع از آسیب خواهد شد یک کارشناس مستقل با توجه به گزارش کارشناس یا یک برآورد هزینه ساخته شده توسط یک گاراژ خودکار تعمیر مستقل ارزیابی و عنوان شده است تصاویر از خسارات برآورد هزینه های تعمیر که متفاوت خواهد بود بسته به نوع آسیب به علاوه هزینه های متفرقه برای درمان آسیب و بیحرکتی خودرو. شما هم میتوانید به راحتی در هر کشوری خودرو اجاره کنید و از تجربه یک سفر هیجان انگیز لذت ببرید شما میتوانید در فرودگاهها و شهرستان ها خودرو اجاره ای را تحویل گرفته و در شهر دیگری آن را استرداد کنید.

خدمات این شرکت به صورت شبانه روزی و 24 ساعته می باشد. برای اطلاعات بیشتر فقط با شمار 09123488515 تماس حاصل فرمایید.

کلیه محاسبات ارزی و تسویه حساب فاکتورها در دفتر تهران صورت می پذیرد. در زمان تحویل و عودت خودرو نیاز به پرداخت هیچ مبلغی حتی علاوه بر مبلغ رزرو خود در کشور دیگر نداشته و تمامی محاسبات قبل و بعد رزرو در دفتر مرکزی شرکت سعادت رنت انجام می پذیرد.

جایگاه کسب و کارهای خودروی اجاره ای در صنعت گردشگری

The car rental businesses in the tourism industry

اکثر سفرها در جهان با استفاده از اتومبیل صورت می گیرد. در ایالات متحده سفر با خودرو از صنعت گردشگری جدایی ناپذیر است؛ بطوری که حجم عظیمی از سفرهای داخلی و خارجی و شخصی در این کشور با خودرو و کامیون و خودروهای تفریحی یا کاروانی و خودروهای اجاره ای انجام می شود. مقرون به صرفه بودن، انعطاف و راحتی خودروو ها سبب شده که سفر با خودرو به محبوب ترین روش حمل و نقل در جهان تبدیل شود. از آنجائیکه روند خرید خودرو رو به افزایش است، این نوع از حمل و نقل (با وسایل نقلیه موتوری) در دهه های آتی همچنان روش غالب سفر خواهد بود. بی تردید حجم عظیمی از جابجایی بین شهری مسافران توسط خودرو انجام می شود. آمار نشان می دهد که این موضوع روند غالب چند دهه گذشته بوده است. بحران انرژی درسالهای گذشته (۱۹۷۹) باعث تغییر روند به سمت استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی شد اما این تغییر چندان بزرگ و در خور توجه نبود، با این همه به دلیل گستره وسیع استفاده از خودرو در سفر، حتی این تغییر اندک نیز می تواند موجب افزایش تعداد کسب و کار های مرتبط شود.  

خودروهای اجاره ای در تهران

صنعت خودروهای اجارهای یکی از بخش های مهم مسافرت با خودرو است که رشد آن هم راستا یا حتی بیش تر از مسافرت هوایی بوده است. در عظمت کسب و کار خودروهای اجاره ای و تاثیر آنها در شکل گیری ترکیب سفر هیچ تردیدی نیست. مسافرت هوایی در برابر کسب و کار اجاره خودرو به نقد کشیده می شود؛ چرا که بخشی از درآمدهای فرودگاهی در ایالات متحده حاصل از اجاره خودروست. شرکت هرتز از رهبران بازار فرودگاهی است که در حدود ۲۹درصد کسب و کارهای اجاره ای در فرودگاه را در اختیار دارد. بر اساس یافته های پژوهش مطالعات تجارت سفر در شماره سال ۲۰۰۷ نشریه اخبار کسب و کار گردشگری، صنعت اجاره خودرو درآمد ناخالصی حدود ۲۵ میلیارد دلار به ارمغان آورده است.  

منایع:

rental car in tehran airport .

saadatrent.com مهر/ 95 //

ECAR.com

مطالب مرتبط:

اجاره خودرو در فصل سرما

خودرو های اجاره ای دارای پوشش کامل بیمه

Road Trip In Iran

اجاره خودرو پژو 206

Car Rentals For a Vacation In Iran

اجاره رایگان خودرو و ماشین عروس به نیازمندان