اجاره خودرو پژو 405

اجاره خودرو پژو 405

alt text
2016-08-30 18:57:14

اجاره خودرو پژو 405

خودرو پژو GLX405

که در سال 1989 به عنوان بهترین خودرو سال در اروپا انتخاب شد. پرفروش ترین خودرو ساخته شده در کشور است و این خودرو تقاضای بالایی در اجاره ماشین ایرانی دارد که به دلیل برخورداری چند مزیت همچون ایمنی سرنشینان، مصرف سوخت مناسب و آلایندگی محیت زیست ، خدمات پس از فروش ایران خودرو، قیمت پایین ، اتاق جادار و فرمان پذیری به عنوان یکی از محبوب ترین و مطرح ترین خودروهای اجاره ایرانی شناخته می شود.

اجاره خودرو پژو 405 در بین اجاره خودرو ماشین های ایرانی و تاکس فرودگاه تقریبا بیشترین طرفدار را بین اجاره ماشین پژو 206 و اجاره ماشین پژو پارس و اجاره ماشین 206SD و حتی اجاره ماشین پراید دارد. موتورکم صدای این خودرو 4 سیلندربا حجم 1800 CC تلفیقی از قدرت و کشش مناسب را با مصرف سوخت پایین و سطح آلایندگی مناسب در اختیار مشتریان موسسه های کرایه اتومبیل بدون راننده می ده. در کرایه خودرو پژو 405 جی ال ایکس که از امکانات فنی و رفاهی مناسب همچون موتور انژکتوری با سیستم الکترونیکی جدید خود ، شیشه های بالابر برقی ، A/C ، فرمان هیدرولیک و آینه های جانبی برقی بهرمند است که این تجهیزات و امکانات باعث موفقیت چشمگیر این خودرو در بازار پر رونق ایران شده است.

در اجاره پژو 405 جی ال ایکس که دارای بدنه ای بسیار ایمن است که در عین جذب ضربات وارده در تصادفات به واسطه نقاط جاذب انرژی از استحکام بسیار زیادی در بخش اتاقک سرنشینان برخوردار است که تغییر شکل آن و ورود صدمه به سرنشینان را نمی دهد. از این رو بیشتر توریست ها و هموطنان عزیزمان که قصد سفر های بیرون شهری دراز مدت را دارند با اجاره خودرو پژو 405 یا اجاره پژو پرشیا که قیمت ارزانی در بین اتومبیل های اجاره ای دارد به سفر های خود می پردازند.

اجاره پژو 405 اس ال ایکس امکانات :

ترمز ای بی اس _ ترمز جلو ديسكي و عقب كاسه اي _ كيسه هواي راننده و سرنشین _ فرمان هیدرولیک _ سیستم تهویه _ سیستم صوتی بلندگوي _ چراغ نقشه خوان _ آيينه هاي برقي _ شيشه بالابر برقي درهاي جلو _ تزئینات داخلی بژ، رودري _ تجهیزات ایمنی ايموبيلايزر_ قفل مركزي با ريموت راديويي _ لاستیک و رینگ فولادی _ تنظيم اهرمي پشتي صندلي جلو _ سيستم انژكتوري _ استاندارد حد آلايندگي Euro 3 _ _ حداکثر سرعت 185 کیلومتر _ شتاب صفرتا ۱۰۰كيلومتر14 ,۲ ثانیه _ مصرف سوخت 8.۵ ترکیبی

مقایسه اجاره خودرو پژو 405 با اجاره خودرو سمند از نظر فنی

مقایسه بین دو اتومبیل که در بیشتر قطعات مشترک می باشند و از یک کمپانی می باشند ، کارعادلانه ای نیست. شرایط قیمت اجاره ماشین بدون راننده در تهران و یا اجاره خودرو بدون راننده در کرج و در شهرستان ها بسته به کیفیت و مدل های بالای آن می باشد. اما اصرار خودروساز ایرانی به ساخت انواع ماشین هایی در یک کلاس و روی پلتفرم همیشه ثابت پژو 405 در رنج قیمتی 20 میلیون تا 35 میلیون تومان و خلق خودروی نظیر roa ، سمند ، سورن ، دنا ، پژو پارس و انواع مختلف پژو 405 ممکن است تردید در انتخاب این خودروها برای اجاره خودرو بدون راننده ایجاد نماید. البته در اجاره خودرو های ایرانی گروه تولیدی سایپا قیمت ها به این نزدیکی نمی باشد مثال اجاره خودرو پراید قیمت ارزان تری نسبت به دیگر محصولات این کمپانی دارد. سوال اول اینجاست که چرا ایران خودرو این مقدار سرمایه گذاری را برای تولید این خودرو می کند که در کلاس و اندازه مشابهی با امکانات و مشخصات مشابه تولید می شوند و رقیب یکدیگر شده و قسمتی از بازار همدیگر را خراب می کنند. به عنوان مثال هزینه که صرف توسعه ، تحقیق ، طراحی و ساخت سمند می شودبهتر نبود برای طراحی مدل جدیدی از این دو خودرو با کیفیت بالاترو زیبا ترصرف شود. این طراحی ها باعث شده اجاره خودرو بدون راننده ماشین های ایرانی دارای تنوع کمی باشد و مشتریان برای اجاره ماشین بدون راننده محدوده انتخاب کمی داشته باشند.

هر دو خودرو از موتور قدیمی ونسبت به خودرو های امروزی پرمصرف هستند شتاب صفر تا صد اجاره ماشین پژو 12 ثانیه و خودرو اجاره ای سمند 11.9 ثانیه اعلام شده که با توجه به وزن 100 کیلوگرم بیشتر سمند توجیه پذیر است. میانگین مصرف سوخت سمند به صورت ترکیبی، 9.5 لیتر و در خودرو های اجاره ای پژو حدود 10 لیتراست. از نظر فنی، راحتی و فضا، نمی توان این خودروها را نسبت به هم برتر دانست زیرا کاملاً مشابه هم می باشند. به همین دلیل تقاظای اجاره خودرو سمند و اجاره خودرو پژو 405 یکی هستند. سمند طراحی قدیمی و کلاسیک داشته و تنها چراغهای عقب و غربلیک فرمان آن کمی تغییر کرده است. بین شرکت های خودروساز ایرانی، یک قانون نانوشته وجود دارد که بعد از مدتی، نسخه جدید خودرو‌های قبلی خود را با برخی تغییرات ظاهری و گاها باطنی عرضه می‌کنند. این امر تغییری در قیمت اجاره ماشین هایی به این سبک ندارد. البته موسسه کرایه اتومبیل سعادت رنت دارای تنوع بالایی از اجاره خودرو هایی ایرانی و خارجی می باشد و شما با تنوع زیادی حق انتخاب دارید.  

 

مطالب مرتبط:

Road Trip In Iran

خودرو های اجاره ای دارای پوشش کامل بیمه

Right now rent a car in Iran

امنیت در اجاره خودرو

اجاره خودرو پژو پارس

اجاره خودرو پژو 206

اجاره ماشین پراید

Car Rentals For a Vacation In Iran