راهنمای جامع برای اجاره کنندگان خودرو از شعبه دبی سعادت رنت

راهنمای اجاره خودرو در دبی

اگر این مطلب را می‌خوانید، به احتمال زیاد از همراهان اجاره ماشین سعادت رنت در دبی هستید و شاید هم ما خوش شانسیم و در آینده‌ی نزدیک افتخار ارائه‌ی خدمات اجاره خودرو در دبی را به شما داریم،  درهرصورت از این که همراه ما هستید صمیمانه خوشحالیم.

اینجا از نحوه پرداخت هزینه پارکینگ در دبی تا همه موارد مورد نیاز برای سفر به دبی و رانندگی در دبی را آموزش میدهیم و در آخر تمامی نکات مهم و سوالات پرتکرار را مرور می‌کنیم و در آخر هم می‌گوییم که داستان هزینه‌ی کمتر شنیده شده‌ی سالیک (salik) یا عوارض جاده‌ای چیست؟

نحوه‌ی پارک و هزینه پارکینگ در دبی

کجا پارک کنم؟ قوانین دبی درباره‌ی پارک کردن چه سخت‌گیری‌هایی دارد؟

فرض کنیم که ماشینی را در دبی از سعادت رنت اجاره کردی، حالا حتما پارک ماشین یکی از دغدغه‌هاست چون در خیلی از معابر دبی هیچ ماشینی پارک نیست و راننده‌ای که تا حالا تجربه‌ی رانندگی در دبی را نداشته گیج می‌شود. 

پارکینگ‌های دبی به زون‌های مختلفی تقسیم می‌شوند که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید. 

 • پارکینگ‌های رایگان: معمولا بسیاری از مال‌های دبی همچون دبی مال به صورت 24 ساعته و امارات مال و سیتی سنتر برای 3 ساعت اول و ایستگاه‌های مترو رایگان هستند.
 • پارکینگ‌های اطراف مناطق تجاری: شهرداری دبی پارکینگ‌هایی را در اطراف مراکز خرید دبی تعبیه کرده است که به پارکینگ‌های تجاری معروف‌اند. این پارکینگ‌ها به زون A برای پارک با مدت زمان کوتاه و زون B پارک برای مدت زمان طولانی‌تر. 
 • پارکینگ‌های غیر تجاری: در مناطقی مسکونی، جاده‌ها و گردشگری پارکینگ‌هایی با زون C و D موجود هستند که از ساعت 8 صبح تا 22 در تمام ایام هفته فعالیت دارند. 
 • پارکینگ‌های ویژه: در مناطق ساحلی، باستانی و تاریخی قرار دارد که با زون‌های E، F و G شناسایی می‌شوند.

در جدول زیر ساعتکاری پارکینگ‌ها را مشاهده می‌کنی.  

انواع پارکینگ‌های دبیمدت زمان
پارکینگ‌های نوع A8:00 تا 22:00
پارکینگ‌های نوع B8:00 تا 22:00
پارکینگ‌های نوع C8:00 تا 22:00
پارکینگ‌های نوع D8:00 تا 22:00
پارکینگ‌های نوع E8:00 تا 18:00
پارکینگ‌های نوع F8:00 تا 18:00
پارکینگ‌های نوع G8:00 تا 22:00

همینجا خوبه بدونی که در دبی پارکینگ‌ها انواع مختلفی دارن که اگر هیچ تصوری از پارکینگ‌ها نداری و دوست داری بیشتر بدونی لطفا برو صفحه‌ی انواع پارکینگ در دبی رو ببین چون خیلی متنوع هستن، هر سوالی هم بود در قسمت نظرات سریع جوابگو هستیم.

مقاله پیشنهادی: پارکینگ های دبی، همه چیز درباره پارک کردن ماشین

هزینه‌ی پارکینگ فرودگاه دبی 

دبی 3 فرودگاه داره که به ترمینال 1، ترمینال 2 و ترمینال 3 معروف هستند. بیشتر ایرانی‌ها در ترمینال 1 حضور پیدا می‌کنن. در این ترمینال 4 پارکینگ داره که طبق قوانین دبی تحویل و عودت تمامی خودروهای اجاره‌ای باید در پارکینگ مخصوص خودروهای اجاره‌ای انجام بشه.
ورود خودروهای اجاره‌ای به لاین اصلی پروازهای ورودی و خروجی شامل 5 هزار درهم جریمه است که از سمت پلیس دبی خواهد بود. در نتیجه حتماً خودرو در پارکینگ مخصوص خودروهای اجاره‌ای که در زمان ورود به فرودگاه با تابلوهای راهنما مشخص شده به متصدی شرکت تحویل بدید، همچنین هزینه‌ی پارکینگ برعهده مشتری است که حدود 15 الی 45 درهم بسته به میزان زمان پارک شما در پارکینگ فرودگاه‌های دبی متفاوت خواهد بود. 

 اگر قصد پارک ماشین در خیلی از خیابان‌ها را داشته باشی باید هزینه‌ی پارکینگ پرداخت کنی و پارک کردن در بسیاری از خیابان‌ها هم ممنوع شده؛ خب مشکلی نیست هزینه‌ی پارکینگ را پرداخت و پارک می‌کنیم؛ اما هزینه‌ی پارک در دبی را چطور پرداخت کنیم؟

چطوری باید هزینه‌ی پارک ماشین را در دبی پرداخت کنی؟

معمولا از دو روش می‌توان هزینه پارک ماشین را در دبی پرداخت کرد. اولین روش استفاده از کیوسک‌های خودکار است که در تمامی مناطق شهری و پارکینگ‌ها نصب شده‌اند. افراد می‌توانند با کارت اعتباری یا نقدی، هزینه پارک ماشین را از طریق این کیوسک‌ها پرداخت کنید. دومین روش استفاده از تلفن همراه و برنامه‌های موبایل است. بسیاری از پارکینگ‌ها و مناطق شهری در دبی امکان پرداخت از طریق برنامه‌های موبایلی را فراهم کرده‌اند. با نصب برنامه مرتبط و ثبت نام، شما می‌توانید هزینه پارک را به صورت آنلاین از طریق کارت اعتباری یا حساب بانکی خود پرداخت کنید.

روش شماره یک از طریق سیم کارت

دو اپراتور تلفن همراه در دبی فعال هستند به نام های DU و ETISALAT که با هردو امکان پرداخت پول پارکینگ است: شماره پلاک، کد پارکینگ و زمان رو به شماره 7275 ارسال کن (باید خط شما شارژ پولی داشته باشه)؛ برای مثال روی تابلوی جایی که قصد پارک ماشین داری کد پارکینگ 123A و مدت زمان پارک 1 ساعت نوشته شده، شماره پلاک شما هم B12345 هست. پیامی که ارسال می‌کنی به این شکل است: B12345 123A1 عدد بعد کد پارکینگ مدت زمان درخواستی پارک شماست، اگر خواستی بیشتر پارک کنی عدد رو بالاتر می‌بری. بعد از ارسال این کد یک اس ام اس پیام تایید دریافت شده و هزینه‌ی پارکینگ به صورت اتوماتیک از سیمکارتت کسر میشه. 15 دقیقه قبل از اتمام زمان درخواستی شما اس ام اسی ارسال می‌شه که می‌تونید دوباره تمدید کنید. (5 درصد مالیات هم روی هزنیه پارکینگ در نظر گرفته می‌شه.)

پرداخت هزینه پارکینگ از طریق سیم کارت

روش شماره دو از طریق پرداخت نقدی با سکه

بعضی از پارکینگ‌ها امکان پرداخت هزینه با سکه دارند که می‌تونی با سکه‌های 1 الی 2 درهمی هزینه رو پرداخت کنی. در روش پرداخت با سکه:  یک سری دستگاه های آبی یا نارنجی رنگ در کنار محل پارک قرار داره و شما می‌توانید مرحله به مرحله پرداخت را نهایی کنید، ابتدا شماره پلاک خودرو، سپس کد پارکینگ و مدت زمان مورد نیاز را در دستگاه ثبت کرده و بعد از محاسبه هزینه توسط دستگاه پرداخت اتوماتیک پارکینگ سکه را در داخل دستگاه قرار داده و هزینه پارکینگ برای شما محاسبه میگردد. توجه داشته باشید در صورت عدم پرداخت هزینه پارکینگ پارکبان‌های RTA یا دوربین های مداربسته متوجه عدم پرداخت هزینه پارکینگ توسط شما میشن و مبلغ 100 الی 150 درهم جریمه خواهید شد.

 • توجه کنید در روزهای یکشنبه که روز تعطیل امارات است، تمام مال‌های دبی و زون‌های مخصوص پارک نیز رایگان هستن.
 • از ساعت 10 شب تا 8 صبح در هر نقطه‌ای پارک کنی نیاز به پرداخت هزینه نیستی و رایگان است.  
 • هر نوع پارکینگ در دبی قوانین خاصی داره برای مثال پارک کردن ماشین در شب در برخی پارکینگ‌ها رایگان است؛ پس نوع و به عبارتی به لوکیشن پارکینگ دقت کن.
 • امکان استفاده از پارکینگ دبی مال به صورت کاملا رایگان است و البته پارکینگ‌های VIP رایگان نیستند.
 • معمولا مال‌های دبی برای 2 الی 3 ساعت ابتدایی رایگان هستند که می‌توانید در زمان ورود به این پارکینگ‌ها میزان هزینه مازاد رو مطالعه کنید.
 • در ابتدا میبایست هزینه پارکینگ رو پرداخت کنید و در صورت عدم پرداخت باید 150 درهم جریمه پرداخت کنی.
 • پارک کردن در مکان‌هایی که خط‌کشی پارک نداره و تابلو ویلچر هست، ممنوعه و در صورت پارک 5000 درهم جریمه داره. 

هزینه‌ی سالیک ( عوارض جاده ای)

هزینه‌ی سالیک چی هست؟! دوربین‌های موجود در برخی مسیرهای دبی مثل بزرگراه شیخ زاید به ازای هر بار تردد، 5 درهم هزینه‌ی سالیک Salik یا عوارض جاده‌ای را برای ماشین ثبت می‌کنن؛ پس اگر با ماشین اجاره‌ای از این مسیرها عبور کنی شامل سالیک می‌شوی. 
پرداخت هزینه‌ی سالیک برای همراهان سعادت رنت خیلی راحت شده و ما اگر متوجه شویم که شامل سالیک شدی مبلغ رو از مبلغ دیپوزیتت کسر و پرداخت می‌کنیم.

در حال حاضر 8 دروازه‌ی سالیک در دبی وجود داره که اگه خودرو از اونها عبور کنه شامل هزینه‌ی سالیک میشه؛ دروازه‌ها رو در اینجا به شما معرفی می‌کنیم:

 • پل گارهود Al Garhoud Bridge
 • الممزار جنوبی Al Mamzar South
 • الممزار شمالی Al Mamzar North
 • الصفا Al Safa
 • آل برشا Al Barsha
 • دروازه آل مکتوم Al Maktoum
 • ورودی تونل فرودگاه Airport Tunnel Gate
 • جبل علی Jabel Ali

دیپوزیت هم اگر فراموش کردی چی بود به ودیعه‌ی نقدی گفته می‌شه که در ایران یا در امارات به‌صورت ریال یا درهم پرداخت کردی. دیپوزیت بعد از 30 روز با کسر هزینه سالیک و جریمه‌های احتمالی برگردانده می‌شود.

نقشه مسیرهای سالک در دبی

هزینه‌ی بنزین در دبی

تمامی ماشین‌های سعادت رنت با باک بنزین نصف یا بیش از نصف اجاره داده می‌شن و هر مقداری که در باک بود هم باید در زمان عودت بنزین داشته باشه، در غیر این صورت اگر بنزین کم باشد مابه‌التفاوت بنزین هم شامل حال شما می‌شه. بنزین‌های موجود و رایج در امارات Special 95 ،Super 98 و E-Plus 91 که تفاوت قیمت بین اونها چند فلس FILS هست. (پول خورد امارات را فلس می‌نامند که هر 100 فلس یک درهم است.)

مقاله پیشنهادی: قیمت بنزین در دبی

توصیه می‌کنیم در زمان سفر قیمت بنزین چک بشه؛ اما به طور میانگین حدود 2 تا 3 درهم بابت هر لیتر است. 

راهنمای سیم‌کارت در دبی

یکی از مواردی که در سفر و اجاره خودرو در دبی دغدغه‌ی مسافرانه، داشتن سیمکارته؛ در دبی دو اپراتور فعال هستن به نام‌های دو (Du Mobile) و اتصالات (Etisalat). در فرودگاه دبی برای توریست‌ها سیم‌کارتی رایگان از شرکت Du Mobile با مدت زمان 24 ساعت و حجم اینترنت دو گیگ با قابلیت شارژ ارائه می‌شه. پیشنهاد ما این که از نمایندگی‌های اتصالات یک سیم‌کارت 4G به قیمت حدود 75 درهم خریداری کنی تا هم از اینترنت و هم برای پرداخت هزینه پارکینگ از آن استفاده کنی. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت سیم‌کارت‌ روی کلمه اپراتور اتصالات کلیک کن. 

برای خرید سیمکارت در دبی کافیه به فروشگاه‌ها، اطلاعات هتل و فرودگاه‌ برید و با توجه به حجم و قیمت، خرید خود را داشته باشی. البته می‌تونید سیمکارت همراه اول و ایرانسل خود را در حالت رومینگ بزارید و دیگر سیم‌کارتی نخرید.  

قوانین رانندگی در دبی

پیش از آن که برای اجاره خودرو در دبی اقدام کنی، باید با قوانین رانندگی در دبی آشنا باشی. در واقع عدم رعایت قوانین در شهر دبی می‌تونه منجر‌به اعمال جریمه‌های سنگینی بشه. می‌تونی با خوندن اطلاعاتی که بهت میدیم راحت‌تر رانندگی کنی.

 1. جهت رانندگی در دبی از سمت راست هست. (خودروها از سمت راست خیابان حرکت می‌کنن.)
 2. نشستن کودکان زیر 13 سال روی صندلی جلو ممنوعه.
 3. کودکانی که بین 4 تا 8 سال سن دارن باید روی صندلی مخصوص کودک بنشینن. (می‌تونی از همکارای ما بخوای که براتون صندلی کودک بیاریم.)
 4. بستن کمربند ایمنی برای سرنشینان جلو الزامیه.
 5. برقراری تماس تلفنی پشت فرمان فقط از طریق بلوتوث مجازه.
 6. علائم و چراغ راهنمایی که در تمام دنیا به یک معنیه پس توجه باید کنید بهش.
 7. توجه به سرعت مجاز (در خیابان‌های دبی بین 40 تا 80 کیلومتر بر ساعت، اتوبان‌ها بین 110 تا 130 کیلومتر بر ساعته.)
 8. رانندگی در حالت مستی ممنوعه.
 9. رانندگی با خودروهای کثیف و بدون کارواش ممنوعه.
 10. در هنگام عبور عابر پیاده در خیابان، راننده موظف به ایست کامل است تا عابر پیاده به صورت کامل از خیابان عبور کنه.
 11. تغییر مسیر ناگهانی در خیابان و عبور از خط‌های ممتد ممنوع و شامل جریمه می‌شه.
 12. استفاده از چراغ راهنما کاملا اجباریه.
 13. استعمال دخانیات در خودرو ممنوعه.

مقاله پیشنهادی: قوانین دبی برای توریست‌ها

جریمه‌های رانندگی در دبی

در این بخش جریمه‌های رانندگی در دبی را اشاره می‌کنیم:
1- رانندگی به صورتی که به اموال عمومی آسیب برساند که جریمه نقدی این تخلف را دادگاه مشخص خواهد کرد، امتیاز منفی 23 و 60 روز توقف خودرو را به همراه دارد.
2-رانندگی تحت تاثیر الکل، داروی مسکن و روانگردان که جریمه نقدی آن توسط دادگاه مشخص خواهد شد و امتیاز منفی 23 و 60 روز توقف خودرو را به همراه دارد.
3- عدم اجازه به عبور اورژانسی، آمبولانس، پلیس، مبلغ جریمه 3000 درهم، 6 امتیاز منفی و یک ماه توقیف خودرو را به همراه دارد.
4- بیرون ریختن زباله هنگام رانندگی (از جمله ته سیگار) که مبلغ جریمه 1000 درهم و 6 امتیاز منفی را به همراه دارد.
5- عدم توجه به چراغ قرمز که جریمه معادل 1000 درهم، 12 امتیاز منفی و 30 روز توقف خودرو را به همراه دارد.
6- عدم استفاده از چراغ راهنما برای دور زدن و تغییر مسیر که مبلغ جریمه‌ی آن 400 درهم است.
7- استفاده از تلفن همراه هنگام رانندگی، جریمه نقدی معادل 800 درهم و 4 امتیاز منفی را به همراه خواهد داشت.
8- توقف ناگهانی در جاده جریمه نقدی معادل 1000 درهم و 6 امتیاز منفی همراه دارد.
9- دنده عقب در جاده جریمه نقدی 500 درهم و 4 امتیاز منفی همراه دارد.
10-سبقت گرفتن در جاده جریمه نقدی 1000 درهم و 6 امتیاز منفی را به همراه خواهد داشت.
11-رانندگی در شب بدون چراغ مبلغ جریمه 500 درهم و 4 امتیاز منفی را به همراه خواهد داشت.
12-رانندگی بدون بیمه، جریمه نقدی 500 درهم، 4 امتیاز منفی و 7 روز توقیف خودرو را به همراه دارد.

مصرف مشروبات الکلی در خودرو: نوشیدن مشروبات الکلی یا حالت مستی در رانندگی مجازات زندان و جریمه نقدی دارد. به همین دلیل حتماً این موضوع را رعایت نمایید و اگر درجایی نوشیدنی الکلی مصرف کردید می‌توانید از آن‌ها  درخواست راننده نمایید تا شما را با ماشین خودتان به محل موردنظر برسانند و به هیچ عنوان با حالت مستی رانندگی نکنید.

هزینه‌ی استعمال دخانیات در ماشین

اگر سیگاری هستی و قصد استعمال دخانیان در ماشین داری باید بدونی سعادت رنت بابت استعمال دخانیات ازتون 150 درهم هزینه بابت کارواش کامل خودرو ازتون دریافت میکنه و برای این کار خودروهای مخصوص در اختیارتون قرار میده و اگه قبل از سفر اعلام نکنید که میخواید تو ماشین سیگار بکشید از طرف متصدی شرکت شامل هزینه 200 الی 400 درهمی میشود.

شرایط بیمه خودرو و تصادفات

تمامی خودروهای اجاره‌ای تحت کامل‌ترین پوشش بیمه هستند و می‌توانید از میان بیمه‌های مختلف در زمان رزرو آنلاین خودرو یکی را انتخاب کنید. دیدن ویدئو زیر کمکت می‌کنه اگر تو دبی تصادف کردی چیکار کنی.

در زمان تصادف ابتدا به نماینده شرکت سعادت رنت تماس میگیرید جهت راهنمایی کامل، سپس بدون اینکه محل خودرو را ترک نمایید، ابتدا اپلیکیشن دبی پلیس را در گوشی خود میریزید و بعد از وارد کردن شماره پلاک خودرو و لوکیشن محل تصادف و همچنین عکس های مرتبط با تصادف در اپلیکیشن APP DUBAI POLICE به راحتی میتوانید محل تصادف را ترک کنید و دیگه نیازی به حضور پلیس نیست. توجه داشته باشید این کار حتما باید توسط راننده خودرو در همان لوکیشن تصادف انجام بشه، اما مراحل اداری جهت دریافت تیکت پلیس ( کروکی تصادف) و دریافت هزینه‌های مرتبط با تصادف از شرکت بیمه با کارکنان پشتیبانی فنی سعادت رنت می‌باشد.

تاریخ برگشت ودیعه ضمانت

دیپوزیت پرداختی شما بعد از تحویل به خودرو به ما بعد از 30 روز کاری براتون واریز میشه. 

محل تحویل و عودت خودرو اجاره ای کجاست؟

وقتی که دارید رزرو می‌کنید، محل تحویل و عودت ماشین رو خودتون انتخاب می‌کنید. 

هزینه‌های جانبی مرتبط با اجاره خودرو در دبی چیست؟ 

واضح است که هزینه‌ی اجاره‌ی هر نوع خودرو متفاوت است که حین رزرو با توجه به قیمت و نیاز ماشین رزرو می‌شود اما هزینه‌ی دیگری هم در این رابطه هست؟

اینجا هزینه‌هایی که ممکن است بر اساس سبک سفر شامل اجاره کننده شود رو بررسی کردیم:

هزینه کارواش و بنزین 

خودرو کارواش رفته و با بنزین پر یا نیمه پر به شما تحویل داده میشه. ماشینو باید هم تمیز و هم با همون میزان بنزین به شرکت تحویل بدید. در صورتی که تمیز نباشه هزینه کارواش به مبلغ 25 درهم گرفته می‌شه. اگر بنزینش به همون میزان تحویل به شما نباشه بسته به مبلغ روز بنزین از دیپوزیتتون کم می‌شه. 

هزینه‌ی تحویل و عودت خودرو

اگر از سعادت رنت اقدام به کرایه ماشین در دبی کرده باشی حتما در جریان هستی که در هر لوکیشنی امکان تحویل و عودت خودرو وجود داره ؛ اما نکته این است که در دبی تحویل و عودت در شعبه JVC یا پارگینک‌های شرکت رایگان است و اگر جای دیگری مد نظر داشته باشی هزینه‌ی ناچیزی بابت ترانسفر گرفته می‌شود.

هزینه‌ی کیلومتر مازاد

با کرایه ماشین در دبی از سعادت رنت به صورت استاندارد هر راننده امکان استفاده از ماشین به میزان 250 کیلومتر در روز را دارد و برای مثال اگر 5 روز خودرو اجاره شده باشد در مجموع 1000 کیلومتر می‌تواند رانندگی کند. در واقعیت هم خیلی به ندرت پیش آمده که کسی نیاز به کیلومتر مازاد داشته باشد و بابت این موضوع نیازی نیست نگران باشی.

تمدید رزرو خودرو

اگر در سفر متوجه شدی روزهای بیشتری به ماشین نیاز داری این امکان وجود دارد که با ما در تماس باشی تا در صورت رزرو نبودن ماشین آن را مجددا برای شما رزرو کنیم. اما سعی کنید از چند روز قبل بابت تمدید به کارشناسان سعادت رنت در تهران تماس بگیرید چون در زمان های پیک تعطیلات شاید خودرو از قبل رزرو داشته باشه و نتونیم خودرو را برای شما تمدید کنیم.

چند نکته هم خوبه در این بخش درباره اجاره ماشین در دبی از سعادت رنت بیان بشه:

مدارک خودرو 

در زمان تحویل خودرو یک برگ قرارداد با اطلاعات درج‌شده کامل به شما تحویل داده می‌شود که این برگه حکم مدارک خودرو را دارد و در صورت نیاز برای ارائه به پلیس این برگه کافی است. حتماً همیشه آن  را همراه خود داشته باشید.

به متصدی و راهنمای فارسی زبان

سعادت رنت متصدی‌های فارسی زبان و استخدام کرده تا شما راحت باهاشون ارتباط بگیرید و اگر کاری براتون پیش اومد بدون اینکه زبان بلد باشید بتونید ازش کمک بگیرید.

خدمات 24 ساعته سعادت رنت

متصدی‌های فارسی زبون ما تا پایان اقامت شما در دبی به صورت 24 ساعته و بدون نیاز به هیچ هزینه ای پاسخگو و راهنمای شما هستن.

اجاره خودرو در دبی

جمع بندی

هر چیزی که باید برای اجاره ماشین تو دبی بدونی‌رو اینجا کامل توضیح دادیم، امیدواریم سوالی در رابطه با هزینه‌های مازاد اجاره خودرو در دبی از سعادت رنت باقی نمونده باشد با این وجود هر موردی بود در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

سوالات متداول

در ادامه به چند سوال متداول شما پاسخ می‌دهیم.

اگر سوالی داشتم از کی بپرسم؟ 

ما متصدی فارسی زبان داریم که 24 ساعته تا زمان اقامتتون می‌تونید باهاش در ارتباط باشید و هر سوالی داشتید و ازش بپرسید. 

هزینه سالیک چطوری پرداخت می‌شه؟

شما وقتی از خیابونای مهم دبی رد می‌شید شامل هزینه سالیک می‌شید و از دیپوزیت شما کم میشه.

اگر خودرو اجاره شده در ساعات غیر اداری خراب شد چیکار کنم؟

پشتیبانی ما 24 ساعته است و شما می‌تونید هنگام خراب شدن ماشین در هر ساعتی از با تیم پشتیبانی ترانسفر ما در تماس باشید.

قیمت کیلومتر مازاد چطور حساب میشه؟

احتمال اینکه کسی مجبور به پرداخت هزینه کیلومتر مازاد بشه خیلی کمه، اما به هر حال هزینه اون طبق اجاره یک روز ماشین برای 250 کیلومتر حساب میشه.

کی باید با تیم ترانسفر دبی برای تحویل ماشین تماس بگیرم؟

همکاران تیم ترانسفر ما یک شبل قبل از زمان تحویل خودرو با شما تماس خواهند گرفت تا هماهنگی‌های لازم رو انجام بدن.

(5.00)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات