اجاره خودرو در قزوین

کرایه ماشین در قزوین

شهر تاریخی و زیبای قزوین به دلیل نزدیکی بعد مسافت به تهران، داشتن کارخانه‌های صنعتی مهم و مراکز آموزشی معتبر یکی از پررفت‌وآمدترین شهرهای ایران است. همچنین داشتن ماشین می‌تواند به مسافران و ساکنین شهر قزوین کمک کند تا با آزادی عمل و راحتی بیشتر به گشت‌وگذار یا قرارهای کاری خود برسند. به همین دلیل مجموعه‌های مختلفی مانند سعادت رنت خدمات اجاره خودرو در قزوین به مشتریان خود ارائه می‌دهند. برای دریافت سرویس کرایه ماشین در قزوین، خودرو از تهران ارسال می‌شود. متقاضیان می‌توانند باتوجه‌به نیاز خود برای کرایه خودرو در قزوین از انواع سرویس‌های با یا بدون راننده مجموعه ما استفاده کنند. هزینه ترانسفر ماشین برای اجاره خودرو بدون راننده از تهران و تحویل در قزوین حدوداً ۸۰۰ هزار تومان است. مبلغ ترانسفر کرایه ماشین با راننده در قزوین نیز باتوجه‌به مدل ماشین بر حسب کیلومتر برون‌شهری محاسبه می‌شود.

شعبه سعادت رنت در قزوین تا اطلاع ثانوی غیر فعال است

توجه: در صورت نیاز، باید خودرو را از نمایندگی تهران رزرو کنید و در شهر موردنظرتان تحویل بگیرید. دقت داشته باشید رزرو  اجاره خودرو  تهران برای قزوین شامل هزینه ترنسفر می‌شود.


۳% تخفیف
اجاره پژو ۲۰۶ در تهران | اجاره ارزان پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و ۵ در حد صفر ...
peugeot 206
2022 - 2019
A/C
M
4
5
2

از ۳ تا ۶ روز:۱,۱۵۵,۰۰۰۱,۰۹۵,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۱۰۰,۰۰۰۱,۰۳۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۰۰۰,۰۰۰۹۷۵,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۶% تخفیف
اجاره پژو پارس سال در تهران | قیمت کرایه پژو پارس روزانه ۹۹۵ ...
peugeot pars
2022 - 2019
A/C
M
4
5
3

از ۳ تا ۶ روز:۱,۳۵۰,۰۰۰۱,۲۳۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۲۵۰,۰۰۰۱,۱۷۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۱۵۰,۰۰۰۱,۰۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱۳% تخفیف
اجاره کیا سراتو در تهران | قیمت، رزرو رایگان و آنلاین کرایه سراتو ...
kia cerato
2019 - 2014
A/C
A
4
5
3

از ۳ تا ۶ روز:۲,۳۵۰,۰۰۰۱,۹۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۲,۲۵۰,۰۰۰۱,۸۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۲,۰۵۰,۰۰۰۱,۷۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره کیا اسپورتیج در تهران | قیمت کرایه کیا اسپورتیج تهران ...
kia sportage
2016 - 2012
A/C
A
4
5
4

از ۳ تا ۶ روز:۳,۰۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۲,۹۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۲,۸۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سوالات متداول

شما می‌توانید روزانه با خودروهای ایرانی ۳۰۰ کیلومتر و با خودروهای خارجی ۲۰۰ کیلومتر رانندگی کنید. اگر نیاز شما بیشتر از این مقادیر شد، با پرداخت مبلغ اضافی می‌توانید مسافت بیشتری را بپیمایید.
رزرو خودروهای بدون راننده فقط به‌صورت آنلاین امکان‌پذیر است. با مشخص‌کردن محل، روز، ساعت تحویل و عودت می‌توانید خودروی مدنظر را در اختیار داشته باشید.
برای سفر با خودرو اجاره‌ای هیچ‌گونه محدودیتی وجود ندارد و می‌توانید به هر شهری سفر کنید اما نمی‌توانید با خودرو از کشور خارج شوید.
افراد مقیم ایران: کپی گواهینامه رانندگی + کپی کارت شناسایی + مدرک احراز شغلی + ودیعه ضمانت + چک یا سفته به ارزش خودرو. افراد مقیم خارج از ایران: گواهینامه رانندگی معتبر (بین‌المللی یا گواهینامه محل سکونت) + کپی از پاسپورت + ودیعه ضمانت.

انواع سرویس‌های کرایه ماشین در قزوین

 • اجاره خودرو با راننده
 • اجاره خودرو بدون راننده

برای دریافت خدمات اجاره خودرو در قزوین از سعادت رنت باید از شعبه تهران این سرویس را دریافت کرده و خودرو را در قزوین تحویل و عودت دهید. افراد مختلف باتوجه‌به هدف و نیازی که از کرایه ماشین دارند می‌توانند خودرو موردنظرشان را در گروه‌های سواری، شاسی‌بلند و خودروهای لوکس و اسپرت به‌صورت با راننده یا بدون راننده در تهران رزرو کنند. سپس با پرداخت هزینه کیلومتر برون‌شهری برای سرویس اجاره خودرو با راننده و هزینه ترانسفر برای اجاره خودرو بدون راننده، ماشین را در لوکیشن انتخابی خود در قزوین تحویل بگیرند. در نظر داشته باشید که رزرو اجاره خودرو بدون راننده از سعادت رنت تنها به‌صورت آنلاین از طریق صفحه اصلی سایت امکان‌پذیر است. لازم به ذکر است که سرویس اجاره خودرو با راننده فقط به‌صورت تلفنی یا ارتباط از طریق واتس‌اپ رزرو می‌شود.

شرایط اجاره خودرو در قزوین

 • حداقل سن ۱۹ سال
 • داشتن گواهینامه با حداقل اعتبار ۶ ماه
 • شاغل بودن و داشتن مدرک احراز شغل

اجاره خودرو در قزوین به شرایط خیلی خاص و پیچیده‌ای نیاز ندارد. متقاضیان باید برای دریافت خدمات کرایه ماشین بدون راننده در قزوین شرایط بالا را داشته باشند. برای اجاره ماشین با راننده نیز هیچ شرط اولیه‌ای نیاز ندارد و تنها باید فرد بالای ۱۸ سال و دارای کارت ملی باشد.

مدارک لازم برای کرایه ماشین در قزوین

برای کرایه ماشین با راننده در قزوین نیازی به ارائه هیچ مدرک خاصی نیست. اما برای کرایه خودرو بدون راننده در قزوین باید مدارک خاصی به کارشناس فروش سعادت رنت ارائه شود که در ادامه مدارک لازم را باتوجه‌به شرایط فرد معرفی می‌کنیم:

مدارک موردنیاز برای اجاره خودرو توسط افراد ساکن ایران

 • کپی گواهینامه رانندگی معتبر (حداقل ۶ ماه اعتبار)
 • کپی کارت ملی
 • مدرک احراز شغل
 • سفته به میزان ارزش خودرو برای خودروهای ایرانی و چک به میزان ارزش خودرو برای خودروهای لوکس
 • واریز مبلغ دیپوزیت (ودیعه ضمانت نقدی)

مدارک لازم برای اجاره خودرو توسط افراد مقیم خارج از کشور

 • کپی گواهینامه رانندگی بین‌المللی یا گواهینامه رانندگی کشور محل اقامت
 • کپی پاسپورت
 • پرداخت دیپوزیت یا ودیعه ضمانت نقدی

افراد مقیم خارج برای اجاره خودروهای لوکس نیاز به ارائه اصل پاسپورت دارند، اما برای خودروهای اقتصادی، کپی پاسپورت کافی است.

پس از آماده‌سازی مدارک، می‌توانید رزرو خودرو را به‌صورت کاملاً آنلاین از طریق این سایت انجام دهید و سپس با ثبت‌نام در سایت، مدارک خود را آپلود کنید. همچنین بعد از انجام رزرو آنلاین، نیازی به تماس تلفنی نخواهد بود. کارشناسان ما حداکثر ظرف مدت ۳ ساعت در طی ساعات کاری ۹ صبح الی ۲۳ شب با شما تماس خواهند گرفت. اگر نتوانستید مدارک خود را آنلاین آپلود کنید، منتظر تماس کارشناسان ما باشید تا از طریق واتس‌اپ مدارک شما را دریافت نمایند.

چه بیمه‌ای برای اجاره خودرو در قزوین ارائه می‌شود؟

سعادت رنت دو نوع بیمه برای خودروهای اجاره‌ای به مشتریان ارائه می‌دهد که به شرح زیر هستند: 

بیمه پایه

این نوع بیمه، حداقل تعهد مالی را پوشش می‌دهد و به‌صورت پیش‌فرض بر روی تمامی خودروها ارائه می‌شود.
در بیمه پایه، مسئولیت تمام خسارت‌ها و زیان‌های وارد شده بر عهده اجاره‌کننده است.
خدمات ارائه شده شامل امداد جاده‌ای گسترده (ERA)، تعهد ایمنی سعادت رنت (SSP)، پوشش کامل سرقت، و بیمه شخص ثالث (ALI) است.
هزینه بیمه پایه: رایگان

بیمه کامل

این بیمه پوشش گسترده‌تری ارائه می‌دهد و به‌عنوان کامل‌ترین نوع بیمه بین‌المللی خودروهای اجاره‌ای (LDW) شناخته می‌شود. این بیمه مسئولیت مالی مشتری را تا سقف دیپوزیت محدود می‌کند و با انتخاب آن، فرد می‌تواند با اطمینان خاطر بیشتری از رانندگی با ماشین لذت ببرد.
علاوه بر خدمات ارائه شده در بیمه پایه، شامل خسارت‌های جزئی (شیشه، لاستیک، بدنه)، حداقل معافیت افت قیمت، و بیمه بدنه نیز است.
هزینه بیمه کامل: تقریباً معادل ۳۵% از کرایه خودرو به‌صورت روزانه

چگونه در قزوین خودرو اجاره کنم؟

 1. مراجعه به صفحه اصلی سایت و تعیین محل، تاریخ و زمان تحویل و برگشت ماشین
 2. کلیک بر روی گزینه جستجو و پیداکردن خودرو موردنظر از لیست خودروها
 3. کلیک بر روی گزینه انتخاب خودرو
 4. انتخاب نوع بیمه و سایر تجهیزات موردنیاز مانند صندلی بچه، زنجیرچرخ و...
 5. کلیک بر روی دکمه بررسی و رزرو
 6. پر کردن اطلاعات موردنیاز مانند اسم و فامیل، کد ملی و شماره تماس
 7. کلیک بر روی دکمه ثبت نهایی رزرو
 8. گرفتن تأییدیه اجاره خودرو موردنظر توسط کارشناس فروش
 9. تحویل ماشین اجاره شده در قزوین

مراحل بالا برای اجاره خودرو بدون راننده در قزوین از تهران هستند. این سرویس به‌صورت آنلاین، رایگان و ۲۴ ساعته قابل رزرو است. برای اجاره ماشین با راننده در قزوین باید حتماً از طریق شماره تماس ۰۹۱۲۸۰۰۵۸۴۸ با کارشناسان سعادت رنت در ارتباط باشید.

چرا باید برای اجاره خودرو در قزوین از خدمات سعادت رنت استفاده کنم؟

شرکت‌ها زیادی در زمینه اجاره خودرو در استان قزوین در حال فعالیت هستند. اما اعتبار و رضایت مشتری مهم‌ترین گزینه برای انتخاب یک شرکت اجاره خودرو است. سعادت رنت یکی از مهم‌ترین موسسه‌های اجاره خودرو است که توانسته با ارائه خدمات ارزنده در اجاره خودرو علاوه بر این استان در بیشتر شهرهای ایران فعالیت خود را گسترش دهد. در سعادت رنت، نه‌تنها به‌راحتی و با هزینه مناسب خودرو اجاره می‌کنید، بلکه یک وسیله نقلیه عالی نیز دریافت می‌کنید. سعادت رنت دارای مجموعه‌ای بزرگ از خودروهای ساخت داخل و خارجی است که در طیف گستره‌ای نظیر خودروهای شاسی‌بلند، سواری و اتوبوس... رنت داده می‌شوند. سعادت رنت با ارائه خودروهایی باکیفیت بالا و با نرخ‌های همواره مقرون‌به‌صرفه در سراسر ایران به‌خصوص در استان قزوین در تمام زمینه‌ها آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

هزینه اجاره خودرو در قزوین شامل چه چیزهایی می‌شود؟

 • هزینه کرایه ماشین برای مدت موردنظر
 • هزینه بیمه
 • هزینه ترانسفر خودرو
 • هزینه‌های خدمات اضافی
 • هزینه کیلومتر پیموده شده مازاد

مبلغی که مشتری باید برای اجاره ماشین در قزوین پرداخت کند شامل موارد بالا می‌شود. البته این مورد را نیز در نظر داشته باشید که تمامی خودروهای سعادت رنت با باک بنزین پر و کارواش رفته به مشتری تحویل داده می‌شود؛ بنابراین انتظار می‌رود که مشتری نیز ماشین را با باک پر و کارواش شده تحویل دهد. البته اگر فرصت رفتن به پمپ‌بنزین و کارواش را ندارید نگران نباشید، شما می‌توانید با پرداخت هزینه بنزین و کارواش خودرو را عودت دهید تا کارشناسان ما این کار را به‌جای شما انجام دهند.

قیمت اجاره خودرو در قزوین از مبدأ تهران

 • قیمت اجاره خودروهای اقتصادی: ۹۰۰۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰۰۰ تومان
 • قیمت اجاره خودروهای نیمه اقتصادی: ۱۳۰۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰۰ تومان
 • قیمت اجاره خودروهای متوسط: ۲۰۰۰۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰۰۰ تومان
 • قیمت اجاره خودروهای شاسی‌بلند: ۲۵۰۰۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰۰۰ تومان
 • قیمت اجاره خودروهای لوکس: ۴۰۰۰۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰۰۰۰ تومان

این لیست قیمت برای اجاره خودرو بدون راننده در تهران است که برای دریافت این سرویس در قزوین باید مبلغی به‌عنوان ترانسفر ماشین از تهران به قزوین پرداخت شود. قیمت پایه اجاره خودرو با راننده در قزوین طبق لیست اجاره خودرو با راننده تهران محاسبه شده و مبلغی بابت کیلومتر بین تهران تا قزوین به هزینه فوق اضافه می‌شود.

هزینه ترانسفر و کیلومتر برای اجاره خودرو از تهران به قزوین چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه ترانسفر رفت‌وبرگشت به قزوین برای اجاره ماشین بدون راننده از تهران حدوداً ۸۰۰ هزار تومان است. اما برای محاسبه کیلومتر برون‌شهری برای اجاره ماشین با راننده از تهران به قزوین باید مدل ماشین در نظر گرفته شود. طبق لیست هزینه کیلومتر برون‌شهری به‌ازای ۱۶۴ کیلومتر فاصله تهران تا قزوین محاسبه شده و این مبلغ به‌عنوان ترانسفر رفت در نظر گرفته می‌شود. البته در نظر داشته باشید که برای ترانسفر برگشت این مبلغ نصف خواهد شد.

حداقل و حداکثر مدت‌زمان اجاره خودرو در قزوین چقدر است؟

خدمات اجاره خودرو با راننده سعادت رنت برای ۱۰ ساعت ارائه می‌شود. اگر کمتر از این ساعت ماشین را لازم داشته باشید باید کل هزینه ۱۰ ساعت را پرداخت کنید. اما اگر بخواهید بیش از ۱۰ ساعت خودرو را در اختیار داشته باشید باید مبلغی را به‌عنوان هزینه مازاد طبق مدل ماشین بپردازید.
سرویس اجاره خودرو بدون راننده از سعادت رنت نیز حداقل برای ۳ و حداکثر ۳۰ روز ارائه می‌شود. مشتریان می‌توانند باتوجه‌به نیاز خود قرارداد اجاره خودرو را تمدید کنند. برای تمدید نیازی نیست که حتماً به تهران بیایید، تنها باید به کارشناس فروش اطلاع بدهید تا قرارداد جدید برای شما تنظیم شود.

سخن آخر

در پایان، اجاره خودرو در قزوین فراتر از یک گزینه برای حمل‌ونقل است؛ این سرویس می‌تواند با ارائه آزادی عمل، انعطاف‌پذیری و هزینه مقرون‌به‌صرفه موجب شود فرد از سفر به قزوین نهایت لذت را ببرد. باتوجه‌به اطلاعات ارائه شده در این مقاله، امیدواریم شما به‌راحتی بتوانید خودرویی مناسب با نیازها و سبک سفر خود انتخاب کنید. فراموش نکنید که همیشه به‌دقت شرایط و مدارک موردنیاز را بررسی کنید و از خدمات امنیتی و پشتیبانی ارائه شده توسط شرکت اجاره خودرو موردنظر آگاه باشید.